Każda z nas

Listopad 16th, 2010
|

Jak to się dzieje, że na niektórych zdjęciach (bądź też większości, o zgrozo) wyglądamy źle, a na kilku wybranych spośród stu – można określić mianem, że ok, żeby nie powiedzieć – nieskromnie – świetnie!
Wszystko zależy od naszego nastroju, który z kolei wprost proporcjonalnie zależy od naszego wyglądu… To jak się czujemy zewnętrznie, czyli czy się sobie podobamy, czy się fizycznie akceptujemy, ma przełożenie na nasz humor. A najłatwiej go odzyskać i dowartościować się poprzez  zrobienie czegoś tylko i wyłącznie dla siebie, na przykład: profesjonalnej sesji zdjęciowej – sesji z prawdziwego zdarzenia!
Coś w tym jest, ponieważ każda z nas , jeśli nie bardzo demonstracyjnie, to w skrytości ducha, marzy o tym by choć przez chwilę czuć się tak jak modelki prężące się do nas z okładek czasopism. Nic w tym dziwnego, ani tym bardziej złego: po prostu my – kobiety – mamy w sobie poczucie piękna. Czasem to piękno czasami gdzieś gubimy. Żeby je odnaleźć to taka prywatna, tylko nasza, sesja zdjęciowa jest wspaniałym zapalnikiem.

Zobaczcie jak każda z trzech wspaniałych dziewczyn zmieniła się w „łabędzia”:

One Response to Każda z nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>