Makijaż permanentny

Styczeń 12th, 2011
|

Czy to możliwe aby makijaż permanentny, czyli z definicji i potocznego rozumienia intensywny i trwały wyglądał naturalnie i nie wydawał się „doklejony” do twarzy?

Z wieloletniej praktyki i obserwacji jako wizażystka i linergistka zauważyłam, że naprawdę nieliczne kobiety przychodziły do mnie z estetycznie zrobionym makijażem permanentnym lub nie odbarwiającym się z czasem pigmentem (na różne mało naturalnie na twarzy wyglądające odcienie, np. czerwień bądź zieleń na brwiach). Co miałam im powiedzieć? Kobietom, które chciały się upiększyć i zmniejszyć czas robienia makijażu… a  u których pierwsza rzeczą do zrobienia… było… zakrycie tych szpecących twarz przebarwień

Moje dotychczasowe Klientki wiedzą, że priorytetem jest dla mnie stworzyć najlepszą wersję danej osoby bez wrażenia sztuczności, czy przerysowania.

Fantastyczną firmę, która spełnia moje oczekiwania i z której produktów korzystam przedstawiam poniżej.

http://www.swiss-color.ch/

Swiss Color International R jest uznanym w świecie przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji mikropigmentów najwyższej jakości do makijażu permanentnego.
Renomowane produkty spełniają najwyższe wymagania klientów w kategorii jakość oraz wiarygodność ceny.
Firma mieści się w Szwajcarii, kraju znanym z dobrych tradycji i przywiązywania wagi do detali.
Firmę prowadzą dwie siostry z których jedna jest kreatywną siłą firmy, utalentowaną stylistką makijażu permanentnego, fachowcem w każdym calu z wykształceniem kosmetologicznym.
Druga siostra zajmuje się zarządzaniem, marketingiem oraz kontaktami handlowymi.

Firma rozwija się w szybkim tempie, prowadzi wyspecjalizowane szkolenia w zakresie mikropigmentacji upiększającej oraz medycznej, głównie odtwórczej.
Zespół specjalistów prowadzi badania w laboratorium nad nowymi rozwiązaniami kolorystycznymi mikropigmentów, ich idealną konsystencją i trwałością. Dotychczasowe wyniki są ogromnym sukcesem firmy. Eksperci pracujący w niezależnych ośrodkach badawczych oceniają mikropigmenty Swiss Color jako produkt bezpieczny, najwyższej jakości, z wysokimi ocenami we wszystkich kategoriach

Natomiast co do urządzenia:

SWISS LINER – profesjonalne urządzenie nowej generacji do pigmentacji kosmetyczno-medycznej spełnia najważniejsze wymogi wysokiej jakości i precyzji rysunku oraz absolutnej higieny zabiegu.

Najważniejsze cechy:

 • wyjątkowo precyzyjna pigmentacja
 • perfekcyjne, dopieszczone linie
 • stała kontrola głębokości i odległości wkłuć igły
 • praca cicha, dokładna, bez wibracji
 • delikatne drapanie skóry
 • nie wywołuje uczuć dyskomfortu
 • zabiegi bezkrwawe, nisko inwazyjne
 • nie wymaga używania autoklawu
 • lekka ergonomiczna rączka
 • moduły o różnych konfiguracjach igieł
 • bezpieczne, higieniczne
 • dopuszczenia i certyfikaty UE

Swiss Liner – posiada wbudowany mikroprocesor, który steruje pracą urządzenia kontrolując moc i częstotliwość wkłuć igły. Pigment wprowadzany jest równomiernie i bardzo precyzyjnie. Nie pozostawia efektu szycia ani żadnych plam. Idealne plastyczne rysunki z równym rozprowadzeniem barwnika. Przyjemność i komfort pracy, optymalne wprowadzanie pigmentu w skórę.
Częstotliwość skoków igły od 50 do 150 na sekundę, ustawiamy na higienicznej, foliowanej tastaturze z wyświetlaczem cyfrowym.
Aby zapobiec odrywaniu się od pracy i częstemu dotykaniu tastatury w rękawiczkach podczas zabiegu, polecamy korzystanie z dołączonego do urządzenia pedała nożnego, który pozwala na przerwanie pracy w dowolnym czasie bez potrzeby dotykania przycisku na panelu on/off
Swiss Liner pozwala osobie po profesjonalnym przeszkoleniu pracować w sposób artystyczny i efektywny to znaczy, że przy poprawnie wykonanym zabiegu, jego efekt jest prawie gotowy.
Kolejne spotkanie z klientką nie jest korektą lecz polega na dopigmentowaniu obszaru w celu przedłużenia jego trwałości w skórze.
Rączka urządzenia jest wyjątkowo lekka i ergonomiczna, doskonale trzyma się ją w dłoni i pracuje bardzo komfortowo bez drgań i wibracji.
Jest bardzo prosta w obsłudze, nie zawiera żadnych elementów wymiennych lub plastikowych, nie wymaga sterylizacji. Nie przegrzewa się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

Opatentowany system jednorazowych modułów
Jednorazowe sterylne igły ze stali chirurgicznej o wysokim stopniu oszlifowania końcówek są zintegrowane wraz z osłoną igły w higienicznym jednorazowym module, który w bardzo prosty sposób osadza się na rączce. Specjalna membrana zamyka moduł w sposób eliminujący jakąkolwiek możliwość przedostania się pigmentu wraz z limfą do rączki.
Urządzenie jest całkowicie bezpieczne i nie wymaga korzystania z autoklawu.
System modułowy pozwala na szybką wymianę rodzaju igły oraz zmianę barwnika podczas zabiegu. Pigment możemy zasysać podczas pracy lub wkroplić do modułu. Gdy rączka jest odłączona igła natychmiast chowa się w osłonie. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się podczas pracy i zapobiega niebezpieczeństwu zarażenia się wirusem. Moduły posiadają różne konfiguracje igieł do zabiegów różnego rodzaju.
Europejskie Normy Medyczne Certyfikaty ISO 9001 EN 13485 i CE

To tyle jeśli chodzi o teorię makijażu permanentnego. Już niedługo przedstawię Wam to, co kobiety lubią najbardziej, czyli piękno! Zobaczycie, jak piękne możemy być po dobrze wykonanym makijażu permanentnym :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>