Come back ;)

Lipiec 12th, 2011
|

Już nie pamiętam kiedy dysponowałam dłuższą wolną chwilą, żeby zasiąść przy komputerze i podzielić się z Wami kolejnymi wydarzeniami z życia zawodowego Anny O. ;)

Tyle się dzieje…może w telegraficznym skrócie opiszę co Wam zaserwuję wkrótce:

-prowadziłam szkolenia objazdowe po Polsce dla lekarzy współpracujących z firmą znaną przede wszystkim Mamom, czyli HIPP ( świetną oliwkę do ciała mają mmmmm). Przekazywałam Paniom Doktor co to znaczy stosowność w makijażu i ubiorze, a nawet dwóm mężczyznom też ;)

-przydarzyło mi się kilka sesji zdjęciowych,m.in. dla PASSION (bielizna erotyczna), dla EUROBUSów (wiadomo)

-zaliczałam biednym Uczniom rok szkolny z Projektowania Ubioru

-finiszowałam w Silesia City Center akcję „Nastrój na strój” czyli indywidualne porady dla wybranych Klientek z zakresu wizerunku ( a propos ZAPRASZAM SERDECZNIE W TEN WEEKEND od 16 do 19 wymiana ciuszków pod czujnym okiem Stylistek, żeby ubraniami krzywdy sobie nie zrobić ;)

-a dodatkowo makijaże ślubne i makijaże ślubne oraz makijaże ślubne

- makijaże sesyjne ślubne oraz przemiła sesja brzuszkowa z dawną Klientką

ufff  a dziś jadę podrasowywać facjaty na nocnym kręceniu teledysku w cudnym miejscu w Pszczynie dla zespołu Natural Mystic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>