Podsumowanie 2012

Styczeń 5th, 2013
|

Idąc śladem blogów, które chętnie oglądam, czyli wnętrzarskich, postanowiłam również podsumować efekty swojej pracy.Z perspektywy roku zobaczyć poczynania i powspominać. Jak to się mówi noworoczna refleksja i dalsze planowanie ;)

Zacznę od moich ulubionych makijaży ślubnych. W 2012 naliczyłam ich 87. Czyli 87 cudnych kobiet zawierzyło mi swój wizerunek w Tym Dniu. Bardzo im za to dziękuję i cieszę się, że mogłam przyczynić się do ich upiększenia.

O 5 mniej makijaży próbnych, czyli 82 :)

I 94 makijaże koktajlowe, czyli imprezowe. Jednak ludzie lubią się bawić :)

 

Miniony rok był również szczególny dla mnie, ponieważ odkryłam nową swoją pasję, czyli dryg do makijaży permanentnych. Tych wykonałam jak na razie 44 sztuki.

 

Co następnie wyliczyłam…aha sesje zdjęciowe. Uwielbiam te twórcze spotkania z fotografami, modelkami, „inwestorami” jak to mówi moja dobra znajoma ;) i brak sił pod koniec dnia zdjęciowego. Zależność jest taka, że im lepsza sesja, tym bardziej wykończona jestem.

A było ich 28 w 2012.

 

O czym jeszcze mogłam zapomnieć…a – zakupy z Klientkami ( i Klientami). Trochę ich było, bo aż 60 razy zwiedzałam galerie handlowe.Mogłabym wycieczki po nich oprowadzać ;)

Jeszcze kursy indywidualne, dla firm, ale już ich nie liczyłam, bo i tak byłam mocno zdziwiona powyższymi ilościami. Zdziwiona, bo rok miał 366 dni, a jednak kalendarz może być z gumy :D

 

I last but not least – SALON ! Wielce wyczekiwany, wychuchany, z pięknymi dużymi oknami w kamienicy we francuskim stylu. Udało mi się taki znaleźć, zaadaptować i dzielić się nim z klientkami.

Wkrótce zamieszczę jego pełną galerię-czekam na ładne słoneczko, żeby zdjęcia pełne światła zrobić ;) a poniżej mała zajawka.

 

Wszystkiego najwspanialszego w tym Nowym Roku moi drodzy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>