Dwudniowa ciąża :)

Wrzesień 25th, 2013
|

Ostatnimi czasy jestem częstym gościem na bielskich sesjach. Bardzo mi to pasuje, ponieważ współpracuję tam ze wspaniałymi ludźmi!

Dziś napiszę o wspaniałej fotografce, grafikowi, projektantce stron www,  matce, żonie i cudownej kobiecie Ricie Lorenc. Bardzo lubimy z sobą współpracować, jakoś chyba na podobnych falach nadajemy i dużo radości sprawia nam praca razem. Oczywiście o efektach już nie wspomnę ;) Na pewno dzięki kolejnej sesji dla firmy produkującej wysokiej jakości odzież dla kobiet w ciąży Elpasa, a przede wszystkim świetnej kolekcji jestem przekonana, że produkcja ledwo wyrabia ;) . Na pewno warto zainwestować w dobre zdjęcia ( Rita), modelkę ( moja ukochana Monia Gocman), wizaż( moi), stylizację (moi), bo dzięki temu każdy szczegół i jakość kolekcji jest jeszcze lepiej widoczna :)

Ps. Może to brzmi dziwnie, ale sama mam rzeczy z tej firmy, bo są świetnej jakości, oryginalne i niekoniecznie dla ciężarnych. Zwróćcie uwagę na tę skórkową kurtkę-wszystkie trzy się w niej zakochałyśmy i będziemy na jesień paradować!

TU filmik, a poniżej kilka zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>